GEA CITY

SINIRSIZ, SONSUZ, ŞEKİLSİZ VE NEŞELİ

GEA Art Of Being

Yaşama dair kadim bilgileri yenilikçi özel teknikler ile harmanlayarak varoluşunuzu en yüksek titreşimlere taşıyan programlar, seanslar, atölyeler, eğitimler ile günlük hayatın akışından kopmadan, yeniden yaratım pratikleriyle hayatınızdaki dönüşümü yaratmanıza kılavuzluk yapar.

GEA programlarıyla yaşam enerjinizi doğru kullanmayı öğrenir, hayatınızın amacını keşfeder; başarı ve tatmin duygusuna ulaşarak istediğiniz hayatı yaratırsınız.

GEA yaşam enerjisi sunar; Olumlu Titreşim, Yüksek Enerji, Mükemmel Beden

Ruhunuzun, kalbinizin ve zihninizin dengesi, uyumu ve bütünlüğü ile en mükemmel halinizle buluşmanın hazzını yaşamaya hazır mısınız? GEA herkes için dünyamızı neşeyle, keyifle, sağlık ve zenginlik, güzellik ve aşkla cennete dönüştürmenin yolunu gösteriyor.

Merva Onur

 

 ATÖLYELER

Hayatının Sanatçısı Ol!

Hepimiz birer sanatçıyız. Sadece kendimiz tarafından keşfedilmeyi bekliyoruz. 

Altın Nefes

Bilinçli, bağlantılı, sürekli nefesin farklı tekniklerinin öğretildiği bir çalışmadır.            

İçsel Yeniden Doğuş

 Doğum travmalarını silmek ve yaratılışımızdaki kusursuzluğu açığa çıkaran bir uygulamadır.

Ofisteki Unicorn

Net ve dingin bir zihinle hedef odaklı kararlar vermek ve işi daha etkin bir şekilde yerine getirmek için değerli açılımlar kazandıran çalışma.

Aşk Sanatı

Dişil ve eril enerjinin dansını en yüksek ihtimallere taşıyacak bu yolculuk, hazzın ve sevginin doğasını keşfetme serüvenidir.

Öncesi, Hamilelik ve Sonrası

Anne ve babaları ebeveynlik hakkında bilinçlendirerek mutlu ve sağlıklı aile yapısı içinde var olmalarını sağlayan, güzel enerjiyi aşılayan bir programdır. 

Gea Yaşam Enerjisi Sunar

GEA AKADEMİ

SERTİFİKALI EĞİTMENLİK PROGRAMLARI

ALTERNATİF EĞİTİM PROGRAMLARI

İYİ YAŞAM

RE-BIRTH

Detaylı BILGI
eckhart tolle

Şimdinin Gücü;

Şimdiki zamanın sahip olduğunuz

tek şey  olduğunu fark edin. Şimdiyi

hayatınızın odağı haline getirin.


Merva Onur ile

Bireysel ve Toplu Seanslar

Bireysel Danışmanlık

 Size özel olarak sunulan programda dolu dolu yaşayacağınız bir hayat yaratın. Birebir danışmanlık seanslarında öncelikle danışanın ihtiyacı tam olarak belirlenir, danışanın görmediği ya da farkında olmadığı konular açığa çıkarılır; böylelikle kalıcı çözüme yaklaşılır ve konu üzerinde faydası kanıtlanmış alternatif terapi ile çalışılır. 

Yaşam Sohbetleri

Aynı hayatı farklı şekillerde yaşıyoruz, birbirimize hem tanıdığız hem yabancı. Yaşam Sohbetlerinde kendinizin bilip bilmediği, zihninizin karanlıklarında kalmış konuları aydınlığa çıkartarak büyük bir rahatlama ile özgürleşeceksiniz. DİYALOĞUN OLDUĞU YERDE AYDINLIK OLUR. Bakış açınızın değişmesi ile hayatınızdaki olumlu değişimleri görselleyeceksiniz. 

Anti-Virüs Seanslar

Dışarıda olmasak bile evde de ferah bir yerden hayata katılabiliriz. Zoom seanslarıyla sağlık ve moral kazanacaksınız. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için özel hazırladığı online programda ciğerlerin kapasitesini artıran ve daha rahat nefes almayı sağlayan solunum egzersizlerinin yanı sıra günlük hayatta enerjinizi yükseltecek bilgiler de paylaşılıyor. 

GEA TRAVEL

Yola Düşelim, Yolda Dönüşelim

Yol Güzel, Yolcu Güzel; Yolculuk En Güzel

GEA yolculuğu dünyanın nimetlerini paylaşmak, ortak deneyimler aracılığıyla farklı kültürlerle bağ kurarken yaşamı kutlamayı, haz almayı ve idraki içerir. Yolda olmak bütün arayışların sembolik ifadesidir.

Gea yolculuğu dünyanın nimetlerini paylaşmak, ortak deneyimler aracılığıyla farklı kültürlerle bağ kurarken yaşamı kutlamayı, haz almayı ve idraki içerir. Dünyanın farklı coğrafyalarında yaşanacak Gea deneyimleri aracılığıyla katılımcılar yaşam serüvenlerine unutulmaz anlar ekler.

Address

Esentepe Mh. Talatpaşa Cd.            No:5 Pk:34494  Şişli
İstanbul, TR                     +905414502722
Get Directions

GİZLİLİK & KULLANIM

Satış Sözleşmesi                             Üyelik Sözleşmesi
Gizlilik ve Kullanım

Follow Us

Haftanın spotıfy listesi

Geacity © 2020

Geacity © 2020

Close Bitnami banner
Bitnami